1. Начало
  2. Музика
  3. 2Bona - Toj Sum

2Bona - Toj Sum

0
0
asdasd БГ Рап 01.10.2020 21:00 213
Во овој официјален видео запис се вклучени најдобрите видеа од фановите на 2Bona кои пристигнаа кај нас за време на предизвикот на 2Bona и Nescafé 3in1: Toj Sum Challenge. Активно следете ги профилите на социјалните мрежи на 2Bona и Nescafé 3in1 за следните предизвици, преку кои ќе можете да ги разбиете предрасудите, да ги покажете Вашите таленти, но и да добивате награди.
#2Bona #nescafe3in1 #chatbeforeyoujudge

For Bookings 2Bona: 38970340499
Booking Europe 2Bona: 41763472910

Follow 2Bona
@facebook: https://www.facebook.com/2bonaofficial/
@instagram: https://www.instagram.com/dvabona/

BUY ON:
https://apple.co/3jjZHOb
https://spoti.fi/3nbyakm
https://bit.ly/3cK5M3U

Music Video by 2Bona performing “Toj Sum“

Music: Mario Jelikj & Antonio Stojanovski
Lyrics: Mario Jelikj, Antonio Stojanovski
Arrangement: Ivan Jovanov - Iwayo
Mix & Master: Mario Jelic & Ivan Jovanov - Iwayo
Directed/Filmed & Edited by: Tomislav Zivkovic
Lights: Pro Lights
Production Manager:Tomislav S.T

Special Thanks:
Злате Бенз
https://www.facebook.com/zlatebenzmercedes

Пецалевска Стефани
Грашеска Бисера
Стојкоска Елена
Георгиева Ив

Facing The Sun Copyright Management
Показване на още Показване на по-малко

Подобна музика

2BONA x KRISKO - GORILLA
2BONA x KRISKO - GORILLA
asdasd 220
БГ Рап
28.11.2019 04:25

Коментари

Седмична класация

Анкета

Как ще празнувате предстоящите новогодишни празници?
Гласувай

Последно онлайн